GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar / fat 9489080
nr 948 9080
Tallrikar / fat
5 st, Kina
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 mars 2015
kl 18:04:58
100 kr
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Tallrikar / fat
nr 948 9080
Tallrikar / fat
5 st, Kina
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 700 kr |
måndag 16 mars 2015 |